.:. شمیم سایت خانواده اسلامی .:.

مسابقه بصیرت در انتخابات 1400


زمان پاسخگویی: 20 دقیقه - 20 سوال

مشخصات
لطفا اطلاعات مشخصات خود را به صورت صحیح و کامل تکمیل فرمایید

توجه : در صورت عدم تطابق کد ملی با مشخصات وارد شده از مسابقه حذف خواهید شد .

* کد ملی:

* نام : * نام خانوادگی : * سال تولد:

* شماره تلفن همراه: * شماره تلفن ثابت:


* جنسیت : * استان محل تولد:


1-«تواصی به حق» در انتخابات چگونه است؟2- انتخاباتی می‌تواند امید به حل مشکلات را زیاد کند که رویکرد اصلی آن................. باشد.


 
3-سپاه در قبال انتخابات..............4-دولت جوان حزب‌اللهی.................5-روی کار آمدن یک دولت انقلابی.............6-در مورد آقای احمدی‌نژاد کدام گزینه صحیح است؟7-احمدی‌نژاد در صورت کاندیدا شدن در انتخابات و ردصلاحیت شدن، چگونه رفتار خواهد کرد؟8-اصلاح‌طلبان در انتخابات 1400...................9-انتخابات از چه طریقی می‌تواند منجر به حل مشکلات شود؟10-سیاست غربی‌ها در قبال انتخابات ایران در مقطع کنونی چیست؟11-در مورد عبور از تحریم‌ها کدام گزینه صحیح است؟12-دو وظیفه عمده و اصلی ما در انتخابات چیست؟13-شرکت در انتخابات.....................14-دلایل دفاع اصلاح‌طلبان از مذاکره کدامند؟15-از دیدگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) ............... موجب خنثی‌سازی طراحی‌های دشمنان انقلاب و تضمین امنیت ملی کشور می‌شود16-گزینه اصلح طبق شاخص‌های اعلامی رهبر معظم انقلاب فردی است که..................17-نظارت شورای نگهبان بر انتخابات از نوع .......... بوده؛ زیرا............... است.


18-کدام گزینه درباره اصول‌گرایان درست است؟19-جمهوری اسلامی، نظامی ......... است که در آن ............ رکن اصلی تشکیل حکومت به حساب می‌آیند.20-کدام گزینه درباره‌ی جریان‌های ساسی کشور صحیح است.نظرات و پیشنهادات :